top of page

Asbest Söküm ve Bertaraf

ProAsbest, saha araştırması, asbest araştırması, kontrollü yıkım ve arazi iyileştirmenin her alanında uzmanlara ve kaynaklara benzersiz erişim sağlar. Yıkım becerilerimiz genellikle önerilen geliştirme çalışmalarından önce bağımsız bir hizmet olarak devreye girerken, ProAsbest yıkım ve arazi iyileştirme hizmetlerini benzersiz bir şekilde entegre ederek ön plana çıkmaktadır. Bu, müşterilerimize maliyet ve program tasarrufu sağlar ve tümü tek bir şirketten en yüksek standartlarda teslimat sağlar.

 

Asbest Söküm Uzmanları ve Söküm Çalışanları

Söküm ve bertaraf hizmetlerimizi mükemmel bir şekilde tamamlamak, şirket içi asbest giderme ve yönetimimizdir. 2014'den söküm uzmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Kapsamlı bir sağlayıcı olarak, aşağıdaki asbest söküm ve bertaraf hizmetlerini sağlamak için şirket içi becerilere sahibiz:

 

Bildirimi zorunlu asbest ürünlerinin kaldırılması.

HSG248 'Asbest: Numune alma, analiz ve temizleme prosedürleri için analist kılavuzu' ve Asbest Yönetmeliklerinin Kontrolü 2012'ye uygun olarak kontamine toprak çıkarmanın izlenmesi ve denetimi.

Topraklarda asbestin varlığını ve miktarını belirlemek için kontrollü jeoteknik araştırma.

Numune alma, analiz ve temizleme prosedürleri için HSG248 "Asbest: Analistler" kılavuzuna uygun olarak asbest lifleri için ortam hava kalitesi izleme.

HSG264 'Asbest: anket rehberi' uyarınca Yenileme ve Yıkım Asbest Sörveyleri.

HSG264 'Asbest: anket rehberi' uyarınca Yönetim Anketleri.

Tüm ilişkili asbest sorunlarını/risklerini belirlemek için satın almadan önce mülklerin incelenmesi.

 

Anahtar Teslim Yıkım Hizmetleri

Eksiksiz bir "anahtar teslimi" çözüm sağlamak için hem ekibimize hem de uzman tesis ekipmanlarımıza ve yıkım ataşmanlarımıza sürekli olarak yatırım yapıyoruz.

Yıkım hizmetlerimiz şunları içerir:

 

Ayrıntılı çalışma planları ve uygulama stratejileri

Tehlikeli maddelerin uzaklaştırılması

Tesis ve ekipmanın devreden çıkarılması

Bina ve yapıların yıkımı

Kaynak kurtarma

Atıkların uzaklaştırılması ve bertarafı

Atık minimizasyonu – malzemelerin %100'ünü geri dönüştürmeyi amaçlıyoruz

Arazi iyileştirme hizmetleri

Asbest uzmanlarımızın ve yıkım müteahhitlerimizin size nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek için zorunlu olmayan bir sohbet için bugün bizimle iletişime geçin.

bottom of page